Egerszeginfo logo

Cégek Zalaegerszegről és környékéről

Szolgáltatás

Az egyik legtartalmasabb listázásunk. Itt szinte minden olyan témakört megtalál amit az előzőekben nem tudtunk egyértelműen rendszerbe sorolni.
a - b

Benzinkút (3 db.)
Biztosítás (13 db.)
c - d

Csomagolás (3 db.)
Dekoráció (11 db.)

e - f

Ezermester (1 db.)
Filmnyomás (1 db.)
Földmérő (3 db.)
Fuvarozás (11 db.)

g - h

Hivatal (12 db.)

i - j

Jogász (7 db.)

k - l

Kárpitos (16 db.)
Kefekötő (1 db.)
Keramikus (6 db.)
Klíma (13 db.)
Kőfaragás (2 db.)
Könyvelés (41 db.)
Közgazdász (20 db.)
Közjegyző (3 db.)

m - n

Média (11 db.)
Mosoda (3 db.)
Nyomda (11 db.)

o - p

Optika (5 db.)
Pékség (2 db.)

q - r


s - t

Szauna (1 db.)
Takarítás (5 db.)

u - v

Ügyvéd (41 db.)
Üvegezés (1 db.)
Varroda (2 db.)

w - x


y - z

Zálogház (1 db.)

Legfrissebb híreink...

Októberben van a látás hónapja

2023.10.03

Hírek | Helyi hírek

Ebből az alkalomból az Eyewear Storenál ingyenes látásvizsgálatot végeznek az online jelentkezők és az e-mailt bemutatók számára is. Nem tudod melyik optikát válaszd a látás hónapjában? Ezen az oldalon minden fontos tudnivalót megtalálsz a kedvezményekről és megtudod, hogy iért válassz minket!

Játékos megoldások a gyermekkori látásromlás megelőzéséhez

2023.10.03

Hírek | Egészség

Október a látás hónapja: ismerd meg a Mesél a szemünk program szakértőinek egyedülálló, játékos módszereit! Sokszor hunyorog, kicsit bizonytalanul mozog, fáradékony, sőt, rajzolni sem szeret igazán? Óvodás korban nehezebb észrevenni a látásromlás jeleit, de nem teljesen lehetetlen. A Mesél a szemünk program szakértőinek új, játékos ötlete, a Fényles, a látásromlás korai felismerésében segíti a kisgyermekes szülőket.

A szüret veszélye a mustgáz

2023.09.22

Hírek | Helyi hírek

Az ország több pontján már megkezdődött, de van, ahol be is fejeződött a szüret, és a korai érésű szőlők esetében már a mustot érlelik a pincékben. A szőlő levének erjedésekor mustgáz keletkezik, amely nem megfelelő körülmények között komoly veszélyt jelent. Szellőztetéssel, valamint szén-dioxid-érzékelő elhelyezésével elkerülhető, hogy veszélyes mennyiségben felhalmozódjon, illetve balesetet okozzon a gáz.

Befejeződött a Kosztolányi utca kétirányúsítási projektjének első üteme

2023.09.15

Hírek | Helyi hírek

A közműfejlesztési és aszfaltozási munkákat már elvégezték. A műszaki átadást követően, szeptember 25-én, hétfőn reggel 8 órától már az új rend szerint közlekedhetnek az autósok. Mindezt sajtótájékoztatón ismertették.
Lap tetejére
Impresszum | ÁFSZ, adatvédelem, cookie-szabályzat