Egerszeginfo logo

Cégek, vállalkozások: Kereskedelem - Fotoszaküzlet

összesen 5 db.
3. csomag, kiemelt hirdetés!
Kereskedelem - Fotoszaküzlet

Megapixel Zalaegerszeg Áruház

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi u. 3/A
Telefon: 92/330-000; 92/510-125
Internet: www.elektrika.hu
3. csomag
Kereskedelem - Fotoszaküzlet

''ZÓKA FOTÓ''

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Batthyány L. u. 12.
Telefon: 92/317-840; Mobil: 20/9318-124
3. csomag
Kereskedelem - Fotoszaküzlet

Kincses-Fotó

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Petőfi S. u. 18/B
Telefon: 92/598-057; 92/598-056; Mobil: 30/2409-890
3. csomag
Kereskedelem - Fotoszaküzlet

Zala Foto - Kodak Express (Fotólabor, fotócikk kereskedelem és fényképész műterem)

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Berzsenyi u. 10./A
Telefon: (92) 313-807
Email cím: zalafoto@zalafoto.hu
Internet: www.zalafoto.hu
2. csomag
Kereskedelem - Fotoszaküzlet

FOTÓ - VIDEO PEJKÓNÉ SZANDBAUER MÁRTA

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Széchenyi tér 5.
Telefon: 92/311-729; Mobil: 30/9575-135
Email cím: info@pejkonemarti.hu
Internet: www.pejkonemarti.hu

Legfrissebb híreink...

Októberben van a látás hónapja

2023.10.03

Hírek | Helyi hírek

Ebből az alkalomból az Eyewear Storenál ingyenes látásvizsgálatot végeznek az online jelentkezők és az e-mailt bemutatók számára is. Nem tudod melyik optikát válaszd a látás hónapjában? Ezen az oldalon minden fontos tudnivalót megtalálsz a kedvezményekről és megtudod, hogy iért válassz minket!

Játékos megoldások a gyermekkori látásromlás megelőzéséhez

2023.10.03

Hírek | Egészség

Október a látás hónapja: ismerd meg a Mesél a szemünk program szakértőinek egyedülálló, játékos módszereit! Sokszor hunyorog, kicsit bizonytalanul mozog, fáradékony, sőt, rajzolni sem szeret igazán? Óvodás korban nehezebb észrevenni a látásromlás jeleit, de nem teljesen lehetetlen. A Mesél a szemünk program szakértőinek új, játékos ötlete, a Fényles, a látásromlás korai felismerésében segíti a kisgyermekes szülőket.

A szüret veszélye a mustgáz

2023.09.22

Hírek | Helyi hírek

Az ország több pontján már megkezdődött, de van, ahol be is fejeződött a szüret, és a korai érésű szőlők esetében már a mustot érlelik a pincékben. A szőlő levének erjedésekor mustgáz keletkezik, amely nem megfelelő körülmények között komoly veszélyt jelent. Szellőztetéssel, valamint szén-dioxid-érzékelő elhelyezésével elkerülhető, hogy veszélyes mennyiségben felhalmozódjon, illetve balesetet okozzon a gáz.

Befejeződött a Kosztolányi utca kétirányúsítási projektjének első üteme

2023.09.15

Hírek | Helyi hírek

A közműfejlesztési és aszfaltozási munkákat már elvégezték. A műszaki átadást követően, szeptember 25-én, hétfőn reggel 8 órától már az új rend szerint közlekedhetnek az autósok. Mindezt sajtótájékoztatón ismertették.
Lap tetejére
Impresszum | ÁFSZ, adatvédelem, cookie-szabályzat