- Sport

Oldal 1 ennyiből: 33  > >>

2017.03.20

Hírek | Sport

Továbbra is él a remény a felsőházba kerüléshez. Csapatunk nagy küzdelemben Sopronban, a régi "mumus" otthonában tudott győzni. Most már jó lenne, ha a hátralévő két mérkőzést is sikerrel vennék a fiúk! Hajrá ZTE!
2017.03.19

Csapatunk hazai pályán könnyedén nyert az élvonalra hajtó Balmazújváros ellen. Az első félidő végére már kétgólos előnyt szereztek a fiúk, a második játékrészben pedig még kétszer mattolták a vendégeket, míg a balmazújvárosiak erejéből csak a szépítésre futotta.

2017.03.17

Sajnos, csapatunk sima vereséget szenvedett Cegléden. Ceglédi VSE–ZTE FC 3–2 (Frőhlich 6., Albert Á. 23., Szabó V. 83., ill. Bobál G. 19., 68.). Jövő héten a szlovák élvonalban szereplő DAC mellett az osztrák Sturm Graz is ellátogat a labdarúgó NB II-ben szereplő Zalaegerszeg stadionavatójára.

2017.03.16

Nagyon "izzadság szagú", közönség hergelő mérkőzést játszott csapatunk. Csak a végső eredmény elfogadható, a mutatott játék még mindig nem felsőházi színvonalú. Bízunk benne, hogy lesz még jobb is! Hajrá ZTE!
2017.03.09

Nagyon értékes győzelmet aratott csapatunk idegenben. Kiélezett mérkőzésen, a harmadik negyedben nyújtott extra teljesítmény elegendő volt a tetemes előny megtartásához. Gratulálunk! Hajrá ZTE!

2017.03.05

A felzárkózáshoz kevés volt, de legalább idegenbeli pontszerzésnek örülhettek a szurkolók. A nagy küzdelemből igazságos döntetlen született.

2017.03.04

Küzdelmes mérkőzésen, de a szokásos hullámzó játékkal izgatta fel a hűséges közönséget csapatunk. Jó lenne, ha a következő idegenbeli mérkőzéseken bebizonyítanák a fiúk, hogy érdemes velük elutazni a sok-sok szurkolónak!

2017.02.26

Csapatunk nyerte meg az NB II 22. fordulójának rangadóját, miután hazai pályán magabiztos teljesítménnyel 3–1-re diadalmaskodott a Nyíregyháza ellen. Gratulálunk! Így tovább!

2017.02.26

A lányoknak elég volt az utolsó negyed kitűnő hajrája, a fiúk azonban már nem tudták ledolgozni tetemes, 18 pontos hátrányukat. Kár lenne, ha az alapszakasz utolsó negyedében omlana össze a csapat!

2017.02.19

Sajnos ott folytatta csapatunk, ahol ősszel abbahagyta. Szép ollózós góllal, de csak a 89. percben sikerült pontot menteni Siófokon. A feljutási álmokat dédelgető csapat összeszedett, céltudatosabb játékot kell, hogy produkáljon a jövőben!