- Sport

Oldal 1 ennyiből: 34  > >>

2017.04.21

Hírek | Sport

Kosárlabda ünnep volt városunkban. Előbb a lányok győzték le a Diósgyőr csapatát 77-69-re, majd a férfiak diadalmaskodtak a nagy vetélytárs, Körmend ellen 102-81-re. Gratulálunk! Hajrá ZTE!
2017.04.16

Kosárlabdában és fociban sem szereztek vidám Húsvétot csapataink szurkolóiknak. A kosaras lányok Diósgyőrben, a fiúk idehaza a szomszédvár csapatától szenvedtek sima vereséget. Focistáink is „hozták a szokásos formát”, a Puskás Akadémiát nem késztették nagy ellenállásra.

2017.04.09

Kevesebb, mint 4 másodperccel a vége előtt Wisnton Shepard zsákolásával kettő pontos előnybe került az Alba, úgy tűnt meg is nyeri a meccset, de Szabó Zsolt nem így gondolta, és bevágott egy triplát. A vége 89–90. Hajrá ZTE!

2017.04.06

Zalaegerszegen fordulatos meccset látott a közönség: az első negyed végén a ZTE fordított 15–3-as rohammal (31–22), a második játékrészben a Szolnok 14–2-vel vette vissza a vezetést (44–49), a harmadik és a negyedik negyed fordulóján 14–4-gyel billentette maga felé a mérleg nyelvét  a ZTE (83–74), amely a 30 pontig jutó Emmanuel Ubilla vezérletével meg is tartotta előnyét.
2017.04.02

Szoros mérkőzés kerekedett a végére. Sajnálatos, hogy a szurkolótáborunk egy részének viselkedése ismét nem a sportszerűségről tanúskodott. A csapatokon pedig nem múlott, hogy igazi rangadó hangulatot varázsoljanak.

2017.03.27

A két felsőházi és az egy középházi kiadó helyért három 16/9-es mutatóval álló csapat – a Kaposvár, a Szombathely és a ZTE – versengett, ráadásul mindhárman idegenben zárták az alapszakaszt. A mérkőzések kimenetele végül azt eredményezte, hogy a Szombathely és a ZTE került a legjobbakhoz, a Kaposvár pedig a középházba.
2017.03.20

Továbbra is él a remény a felsőházba kerüléshez. Csapatunk nagy küzdelemben Sopronban, a régi "mumus" otthonában tudott győzni. Most már jó lenne, ha a hátralévő két mérkőzést is sikerrel vennék a fiúk! Hajrá ZTE!
2017.03.19

Csapatunk hazai pályán könnyedén nyert az élvonalra hajtó Balmazújváros ellen. Az első félidő végére már kétgólos előnyt szereztek a fiúk, a második játékrészben pedig még kétszer mattolták a vendégeket, míg a balmazújvárosiak erejéből csak a szépítésre futotta.

2017.03.17

Sajnos, csapatunk sima vereséget szenvedett Cegléden. Ceglédi VSE–ZTE FC 3–2 (Frőhlich 6., Albert Á. 23., Szabó V. 83., ill. Bobál G. 19., 68.). Jövő héten a szlovák élvonalban szereplő DAC mellett az osztrák Sturm Graz is ellátogat a labdarúgó NB II-ben szereplő Zalaegerszeg stadionavatójára.

2017.03.16

Nagyon "izzadság szagú", közönség hergelő mérkőzést játszott csapatunk. Csak a végső eredmény elfogadható, a mutatott játék még mindig nem felsőházi színvonalú. Bízunk benne, hogy lesz még jobb is! Hajrá ZTE!