Emléktábla  Arany János tiszteletére

Emléktábla Arany János tiszteletére

2017.03.21

Hírek | Helyi hírek

Felavatták Arany János emléktábláját a róla elnevezett utcában. A magyar irodalom egyik legjelentősebb és legismertebb alakjának tiszteletére készült mű a tűzoltóság épületén kapott helyet. Az alkotást Farkas Ferenc Zalaegerszegért-díjas szobrászművész készítette.

Oldal 1 ennyiből: 135  > >>

2017.03.20

Hírek | Sport

Továbbra is él a remény a felsőházba kerüléshez. Csapatunk nagy küzdelemben Sopronban, a régi "mumus" otthonában tudott győzni. Most már jó lenne, ha a hátralévő két mérkőzést is sikerrel vennék a fiúk! Hajrá ZTE!
2017.03.19

Csapatunk hazai pályán könnyedén nyert az élvonalra hajtó Balmazújváros ellen. Az első félidő végére már kétgólos előnyt szereztek a fiúk, a második játékrészben pedig még kétszer mattolták a vendégeket, míg a balmazújvárosiak erejéből csak a szépítésre futotta.

2017.03.17

Sajnos, csapatunk sima vereséget szenvedett Cegléden. Ceglédi VSE–ZTE FC 3–2 (Frőhlich 6., Albert Á. 23., Szabó V. 83., ill. Bobál G. 19., 68.). Jövő héten a szlovák élvonalban szereplő DAC mellett az osztrák Sturm Graz is ellátogat a labdarúgó NB II-ben szereplő Zalaegerszeg stadionavatójára.

2017.03.16

Nagyon "izzadság szagú", közönség hergelő mérkőzést játszott csapatunk. Csak a végső eredmény elfogadható, a mutatott játék még mindig nem felsőházi színvonalú. Bízunk benne, hogy lesz még jobb is! Hajrá ZTE!
2017.03.12

165 milliárd forintból épül meg a Zalaegerszeget az M7-es autópályával összekötő, kétszer kétsávos R76-os gyorsforgalmi út. A beruházás olyan infokommunikációs megoldásokat tartalmaz majd, amelynek segítségével a cégek élesben tesztelhetik önvezető autóikat.

2017.03.09

2 év próbára bocsátotta a bíróság azt a vádlottat, aki állatkínzás bűntette miatt állt bíróság előtt.  A vádlott 2010-2016 között 1, illetve 2 kutyát tartott csesztregi házának udvarán. 2013-ban az egyik folyamatosan elkóborló kankutyát lánccal kikötötte.

2017.03.09

Nagyon értékes győzelmet aratott csapatunk idegenben. Kiélezett mérkőzésen, a harmadik negyedben nyújtott extra teljesítmény elegendő volt a tetemes előny megtartásához. Gratulálunk! Hajrá ZTE!

2017.03.05

A felzárkózáshoz kevés volt, de legalább idegenbeli pontszerzésnek örülhettek a szurkolók. A nagy küzdelemből igazságos döntetlen született.