Cím: 8900 Zalaegerszeg, Berzsenyi D. u. 26/F.

Jótékonysági akcióba kezdett három zalaegerszegi civil szervezet. Az Adventi Kézfogás nevű program olyan tehetséges, ám nélkülözni kényszerülő zalai diákokat támogat, akik szorgalmukkal példát mutatnak közösségüknek. A programmal egyidőben folytatódott az evangélikus gyülekezet karácsonyváró sorozata.

Már nem is meglepetés a vége! Kozármisleny-ZTE: 2-1

2016.12.04

Hírek | Sport

Bár a ZTE szerezte meg a vezetést a 72. percben, a hazaiak nem adták fel, és Kemény Tamás előbb a 87. percben akcióból, majd a 90.-ben büntetőből is betalált, így a sérülésektől tizedelt egerszegiek a múlt heti váratlan vereség után ismét nem tudtak pontot szerezni.

Szép volt! ZTE-FALCO: 90-82

2016.12.02

A  második negyedben vett nagy fordulatot a mérkőzés az első játékrész végjátékában még a szombathelyiek vezettek öt ponttal (22–27), csakhogy a második negyedben, 27–31 után a fiaink 14–2-es rohammal fordítottak – és többé nem engedték ki kezükből az előnyt. Természetesen zúgott a csarnok!

10 éves a zalai üzletág – beszélgetés Korcz Ferenc régióvezetővel

2016.12.02

Hírek | Hirdetés

2016 őszén voltak 10 évesek zalai (zalaegerszegi és nagykanizsai) üzleteink. Ennek apropóján beszélgettünk Korcz Ferenc régióvezetővel. A JOLA fantázianévvel ellátott üzletük a Rákóczi út 10-22. szám alatt található.