A vasárnapi templomban hirdetett evangéliumban az adófizetésről volt szó. Jézus okos gondolata sok hívő embert elgondolkodtatott. Magyarországon borzasztó az adórendszer és az adózási morál. Egyre több értelmiségi és hozzáértő igyekszik mozgalmat indítani ennek megváltoztatásáért. Az iWiW alapítója szerint a pártokat rá kell venni arra, hogy csökkentsék az adókat, az embereket pedig arra, hogy rendesen befizessék őket. Várady Zsolt önmagát nem tartja sikeres üzletembernek, de tisztességesnek igen.

Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc kitörésének 58. évfordulója alkalmából rendezendő városi programok

Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt az 1956-os Forradalom és Szabadságharc kitörésének 58. évfordulója alkalmából rendezendő városi programokra.

Nagyot küzdöttek! ZTE-Fehérvár: 74-71

2014.10.18

Hírek | Sport

A ZTE hiába vezetett a 15. percben már tíz ponttal (32–22), 42–32 után a fehérváriak egy 12–0-s sorozattal fordítottak, sőt, a 24.-ben már ők vezettek tízzel (45–55). Gáspár Dávid kosarával „csak" kilencpontos hátrányból várta a negyedik negyedet a házigazda (53–62), ott azonban belelendültek a fiúk, és Gáspár triplájával az utolsó percben fordítottak (72–71), és végül 74–71-re nyertek.

Újabb X idegenben! Mezőkövesd-ZTE: 1-1

2014.10.18

Továbbra is várni kell az első idegenben szerzett győzelemre. A mai mérkőzésen is jól kezdtek a hazaiak, hiszen már a 14. percben előnybe kerültek, és az első félidőben meg is tudták tartani a vezetést.  Csapatunk viszont egy pontot végül el tudott hozni, Farkas Norbert lövése talált utat a hazaiak kapujába a 84. percben.